duminică, 15 martie 2009

A new beginning?

Well...inceput tipic pentru mine:). Sa nu ocolesc de aceasta data cliseele si sa incep si eu prin discutii vaste despre blog:-?.Mi'a cam luat ceva timp sa ma hotarasc sa'mi creez unul.Motive?De ce trebuie sa stie ceilalti ceea ce gandesc,simt etc?Daca va deveni o alta dependenta?Sau daca in loc sa traiesc la maxim clipele...eu le pierd tastand?Dar, lasand la o parte toate,m'am horatat , inca o data sa nu ma impotrivesc tehnologiei...si de ce nu trend'ului si sa deschid acest nou capitol din categoria EU.

Hotarata in privinta creerii acestui blog, ma lovesc de prima provocare:-? : nume pentru blogul tau...eu,obisnuita sa introduc niste date rapid..am fost deranjata din start de timpul ce mi'a fost necesar pentru gasirea unuia.Poate se va schimba pe parcurs,poate nu va mai fi determinant pentru ceea ce inseamna acest blog...momentan este simplu:"Discovering me"...la urma urmei e o incursiune in my thoughts :) .

Sper ca voi reveni in curand cu noi postari:)!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu