marți, 29 iunie 2010

Today was legendary:D, how about tomorrow?

"Pam Pam!" Cam asa a fost toata ziua.

Astazi am avut o zi plina cum nu am mai avut de foarte mult timp si am avut feelingul ala ca am facut ceva :D . Sa vedem..totul a inceput foarte devreme cam pe la 5:30 odata cu trezirea. Si am pornit, plina de entuziasm catre Zarnesti. Eram entuziasmata de locatie, de modul in care a pornit totul si multumita ca in sfarsit fac ceva de genul : am o idee si o pun imediat in practica (am mai avut tentative dar niciodata nu a fost ceva care sa merite). Cu o atitudine de happy happy joy joy, lucrurile nu aveau cum sa esueze. Totul a fost frumos, parca totusi nu se intampla asta. Prea multe nu pot spune acum, prefer sa ma bucur in continuarea de starea de Pam Pam!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu